KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956260
nr 1395 6260
Arnold Bunge
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, "Skiljas". Signerad, daterad 1981. Olja på duk, 65x80 cm, yttermått inklusive ram: 66x83 cm
"Skiljas" 1981
Arnold Bunge, svensk konstnär, född 1949.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:15:54
30/4 13:23:09